دوشنبه , تیر ۱۳ ۱۴۰۱

۳۵ زیباترین جملات الهام بخش درباره عشق، زندگی، موفقیت و کار

گاهی وقتها شنیدن یک جمله می تواند روح ما را به پرواز دربیاورد و نگاهمان را به دنیا و زندگی تغییر دهد. چه بسیار جملات زیبایی که به افراد در سراسر جهان انگیزه ادامه زندگی داده اند و چه بسیار جملات حکیمانه ای که موتور محرک انسانها برای حرکت به سمت موفقیت بوده اند. در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۳۵ زیباترین جملات الهام بخش درباره عشق، زندگی، موفقیت و کار را بخوانید و لذت ببرید.

جملات الهام بخش

جملات الهام بخش

۱. یاد بگیر که عاشق قلب کسی شوی نه صورت زیبای او. صورت زیبا سرانجام روزی پیر و زشت می‌شود اما قلب زیبا و عاشق است که همیشه جوان می‌ماند.

۲. وقتی احساس می‌کنی که وجودت بدون دیگری بی‌ارزش است و فقط می‌توانی دعا کنی که او همیشه همان جور برایت باقی بماند همان موقع است که تو عاشق شده‌ای.

۳. عاشق شدن آسان است. تداوم عشق حتی وقتی برایت درد و رنج به همراه می‌آورد سخت‌ترین بخش ماجرا است. بعضی وقت‌ها رها کردن عشق مثل این است که دنیا به آخر رسیده است و زندگی کردن برایت وحشتناک به نظر می‌رسد.

جملات الهام بخش ۴: قبل از اینکه بتوانید یک میلیاردر باشید باید یاد بگیرید مثل یک میلیاردر فکر کنید. باید یاد بگیرید چطور به خودتان انگیزه بدهید تا شجاعانه با ترس‌هایتان روبه‌رو شوید

۵. چه چیزی مانع از ثروتمند شدن‌تان می‌شود؟ در بیشتر موارد نداشتن باور و اعتقاد است که مانع از ثروتمند شدن کسی می‌شود. برای آنکه ثروتمند شوید باید باور داشته باشید که قادر هستید ثروتمند شوید. باید اقدامات لازم برای رسیدن به هدف‌تان را انجام دهید.

مطلب مرتبط: ۳۱ زیباترین جمله از بزرگان درباره عشق و عاشقی

۶. افراد ثروتمند تلویزیون‌های کوچک و کتابخانه‌های بزرگ دارند. افراد فقیر کتابخانه‌های کوچک و تلویزیون‌های بزرگ دارند.

۷. مهم‌ترین دارایی زندگی‌ در جایی که ایستاده‌اید آن‌چنان ارزشمند نیست، بلکه ارزش آن در مسیری است که در آن حرکت می‌کنید.‌

۸. احتمالا فقط آن‌هایی که ریسک رفتن به یک مسیر طولانی را به جان می‌خرند، می‌توانند بفهمند انسان تا چه حد می‌تواند پیش برود.‌

۹. هر کار با ارزشی انواع مختلفی از ریسک را به همراه دارد، چه راه‌اندازی یک کسب و کار جدید باشد، چه ترک خانه‌ی پدری، چه ازدواج، یا پرواز در فضا.‌

۱۰. ‌اشتباه‌های گذشته را فراموش کنید. شکست‌ها را فراموش کنید. هر چیزی را جزء کاری را که هم‌اکنون در حال انجام‌اش هستید، فراموش کنید.‌

مطلب مرتبط: ۱۷ جمله انگیزشی از بزرگان درباره ثروتمند شدن

۱۱. ‌تغییر مسیر به سمت یادگیری همیشگی مسئله‌ای است مطلقا ضروری. با فزایش شتاب تغییرات فناوری، باید از این بابت مطمئن باشیم که کارمندان برای رسیدن به موفقیت در انقلاب صنعتی چهارم، به مهارت‌های درست و کافی در اختیار دارند. این مهارت‌ها شامل مهارت‌های فنی و نرم‌افزاری هستند. در هر دو حوزه تغییراتی در راه هستند.

۱۲. داشتن پول و چیزهایی که پول می‌تواند برایتان بخرد خوب است اما بهتر است که هر از گاهی نگاهی بیندازید و مطمئن شوید چیزهایی که نمی‌توانید با پول بخرید را از دست نداده باشید.

۱۳. بیشتر مردم فکر می‌کنند که در پول درآوردن مهارت ندارند درحالیکه آنچیزی که نمی‌دانند این است که آنها نمی‌دانند چطور از پول خود استفاده کنند.

۱۴. پول همان چیزی است که ضمانت می‌کند آنچه می‌خواهیم را در آینده به‌دست می‌آوریم. شاید در این لحظه به چیزی نیاز نداشته باشیم اما پول امکان برآورده کردن خواسته و آرزوی جدیدی را در زمان متجلی شدنش تضمین می‌کند.

۱۵. عادت به پس‌انداز کردن خود نوعی علم است. این علم هر گونه فضیلت و کار نیک را تقویت می‌کند، ترک نفس را تعلیم می‌دهد، احساس نظم و انضباط را پرورش می‌دهد، دوراندیشی را می‌آموزد و ذهن را وسعت می‌بخشد.

۱۶. پیر کسی است که یادگیری را کنار می‌گذارد- چه در بیست سالگی یا در هشتاد سالگی. جوان کسی است که یادگیرنده بودن را در خود زنده نگه دارد.

۱۷. من ایمان دارم که خداوند همه امور را مدیریت می‌کند و به هیچ توصیه و سفارشی از جانب من نیاز ندارد. با علم به حضور خداوند من باور دارم که در نهایت همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. پس جایی برای نگرانی وجود ندارد.

مطلب مرتبط:۴۵ جمله انگیزشی درباره موفقیت و رشد کسب و کار

۱۸. در کار کردن لذتی نهفته است. هیچ شادی و خوشحالی در کار کردن وجود ندارد مگر اینکه بدانیم کاری را با موفقیت به پایان رسانده‌ایم.

۱۹. کسی که از مهارت و قدرت تجسم سازنده خود استفاده می‌کند تا ببیند که در ازای یک دلار چه کارهای بیشتری می‌تواند انجام بدهد نه اینکه ببیند در ازای همان یک دلار چه انتخاب‌های محدودی دارد همان کسی است که با موفقیت پیوند خورده است.

جملات الهام بخش ۲۰: فکر کردن سخت‌ترین کار ممکن است و برای همین است که عده کمی این کار را انجام می‌دهند.

۲۱. گاهی اوقات برای کشف توانایی‌های واقعی‌مان و نحوه‌ی استفاده از آنها به شیوه‌هایی که هرگز تصور نمی‌کردیم، لازم است آسیب‌ها، بازآموختن‌ها، و ماه‌ها درمان را برای گرفتن توان دوباره پشت سر بگذاریم.

۲۲. ثابت شده‌است که ماساژ درمانی به از بین بردن افسردگی به خصوص در افرادی که سندروم خستگی مزمن دارند، کمک می‌کند؛ مطالعات دیگر نیز نشان داده‌اند که این روش درمانی برای همه‌ی آدم‌ها مفید است.

۲۳. عدم کنترل و استفاده از طنز، ارتباطی بین بیمار و درمانگر برقرار خواهد کرد و باعث می‌شود که بیمار مشاور را در دنیای خود قرار دهد و سپس شروع به ارتباط کند و مشاوره بگیرد. درمان موثر با پذیرفته شدن درمانگر در دنیای مشتری آغاز می‌شود.

۲۴. زمانی که آواز می‌خوانید، از یک سری عضلات اضافی استفاده می‌کنید و این کار نیاز به ورزش و تمرینات تنفسی زیادی دارد. در صورتی که آدم تنبلی هستید، نمی‌توانید این کار را انجام دهید. اگر توصیه‌ای جهت تناسب اندام برای مردم داشته باشم این است که بیش‌تر و بیش‌تر آواز بخوانید. خواندن نوعی درمان خوب و موثر هم محسوب می‌شود.

۲۵. از شکست بیش‌تر می‌آموزید تا از موفقیت؛ نگذارید شکست متوقف‌تان کند، شکست شخصیت شما را می‌سازد.

۲۶. خطرناک‌ترین ریسک آن است که عمرتان را برای رسیدن به خواسته‌های‌تان صرف نکنید، با این خیال که بعدا می‌توانید برای خودتان فرصت انجام آن‌را فراهم کنید.

۲۷. هر آدمی را که می‌بینید از چیزی می‌ترسد، عاشق چیزی است، و چیزی را از دست داده است.

جملات الهام بخش ۲۸: از کوه بالا بروید، نه برای آن‌که دنیا بتواند شما را ببیند، برای آن‌که شما بتوانید دنیا را ببینید.

۲۹. به کار خود علاقه و اشتیاق داشته باشید و فقط به خاطر پول کار نکنید. به یاد داشته باشید که افراد، خریدار ارزش هستند نه محصول. تغییر همیشگی است، از اخراج کردن نترسید.

۳۰. تمام مشکلات کسب و کار خود را شناسایی کنید. برای همه‌ی مشکلاتی که می‌توانید به آنها فکر کنید، یک راه‌حل بیابید. حالا تصور کنید شخصی با چوب بیسبال از پشت می‌خواهد به سر شما ضربه بزند. این همان چیزی است که در کسب و کار اتفاق می‌افتد. در برابر ناشناخته‌ها محکم و استوار باشید و به استقبال آینده بروید.

۳۱. نخستین گام در دست‌یابی به اهداف، توانایی تصور کردن خودتان در آن جایگاه است. این بدان معناست که بتوانید خودتان را در حال انجام فعالیتی که آرزوی آن را دارید ببینید. اگر نتوانید خودتان را در حال رسیدن به آنچه آرزویش را دارید تصور کنید، هیچ گاه قادر به انجام آن نخواهید بود. این کار را به طور مرتب در ذهن خود انجام دهید.

۳۲. مهربان باشید تا هر وقت ممکن است. همیشه ممکن است. مهربانی الزاما نخستین چیزی نیست که در کسب و کار به ذهن می‌رسد. کارآفرینی معمولا با بی‌رحمی ملازم است. ولی حقیقت این است که موفقیت موفقیت نیست اگر مردم در طول مسیر آن آزرده شوند. در همه‌ی تلاش‌ها از جمله کارآفرینی مهربانی بسیار باارزش است.

۳۳. عشق متضاد نفرت نیست، بی‌تفاوتی است. هنر متضاد زشتی نیست، بی‌تفاوتی است. ایمان متضاد کفر نیست، بیتفاوتی است. و زندگی متضاد مرگ نیست، بی‌تفاوتی است.

۳۴. کارآفرینی برای نازک‌ نارنجی‌ها نیست. هرچیزی که ممکن است خراب شود، روزی خراب می‌شود. حتی بدتر از آن که انتظارش را داشتید. تنها راه موفقیت مبارزه کردن است.

۳۵. بهترین موقع برای شروع چیزی هیچ‌وقت نمی‌رسد. یادگرفتن و موفق شدن مستلزم تحمل سختی‌ است. ترسناک خواهد بود. مثل احساس سقوط است. ولی قاپیدن شانس‌ها تنها را دست یافتن به موقعیتی قابل توجه است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: therightmessages

۳۵ زیباترین جملات الهام بخش درباره عشق، زندگی، موفقیت و کار


 

درباره kabook

قبلی ۱۲ ماسک خانگی برای جوانسازی پوست صورت که ساده و طبیعی است
بعدی ۱۰ درمان خانگی حساسیت چشم که بسیار موثر است

موارد جالب

d8afd8b1d985d8a7d986 d8a2d8b1d8aad8b1d988d8b2 daafd8b1d8afd986 dbb1dbb0 d8afd8b1d985d8a7d986 d8aed8a7d986daafdb8c d8a2d8b1d8aad8b1d988 5e54ca4270bb8

درمان آرتروز گردن: ۱۰ درمان خانگی آرتروز گردن یا اسپوندیلوز

اسپوندیلوز گردن که با نام‌های آرتروز گردن و آرتریت گردن نیز شناخته می‌شود، از جمله …

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید