دوشنبه , تیر ۱۳ ۱۴۰۱

چگونه لب های صورتی طبیعی و خوشرنگ داشته باشیم؟

در این مقاله با راه ها و روش های طبیعی و خانگی برای داشتن لب های صورتی آشنا خواهید شد.

چگونه لب های صورتی داشته باشیم
چگونه لب های صورتی داشته باشیم

داشتن لبهای صورتی و خوشرنگ طبیعی آرزوی هر زنی است. تاثیر لبهای خوشرنگ در زیبای چهره و جذابیت لبخند برای همه خانم‌ها ثابت شده ‌است برای همین هم بازار انواع رژ لب‌ها داغ است. برای اینکه لب‌های صورتی خوشرنگ داشته باشید قبل از هر چیز باید عادت‌هایی مثل سیگار کشیدن، مصرف زیاد قهوه و کافئین را ترک کنید. لایه‌برداری از روی لب‌ها با مواد آرایشی گران‌قیمت را کنار بگذارید و خودتان برای لب‌ها ماسک و لایه بردار درست کنید تا سلول‌های مرده روی پوست لب را از بین ببرید.

این ترکیبات ساده را برای لب‌های خود درست کنید و به دستوراتی که برای داشتن لب‌های زیبا وخوشرنگ داده می‌شود توجه کنید بعد از گذشت زمان خودتان متوجه تغییر رنگ لب‌ها و زیبایی‌ لبخندتان می‌شوید.

سرم لیمو و عسل

یک سرم فوق‌العاده موثر برای از بین بردن تیرگی پوست لب. ترکیب مساوی از آب لیمو و عسل را مخلوط کنید و سرم عسل و لیمو را روی لبها بزنید و بگذارید یک ساعت روی لبها بماند بعد با حوله مرطوب از روی لبها پاک کنید. تا می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید تا تیرگی لبها را از بین ببرید. این ترکیب را می توانید در فریزر نگه‌دارید و همیشه و هر روز ( بهتر است روزی سه مرتبه) این کار را انجام دهید و با حوصله به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید.

وازلین و گلیسیرین

یک شب درمیان قبل از خواب بعد از مسواک زدن دندان، با یک مسواک نرم و تمیز دیگر مقدار خیلی کم خمیر دندان روی مسواک بمالید و لبها را به حالت دایره وار با مسواک ماساژ دهید. بعد با آب ولرم بشویید. بعد از این کار روی لبهای خشک وازلین و یا گلیسیرین بمالید و بخوابید. صبح تفاوت را ببینید. حتی اگر هر شب لبها را با مسواک ماساژ نمی‌دهید وازلین را هر شب به لبها بزنید.

آب خیار

مصرف روزانه آب خیار و یا خود خیار لکه‌های تیره روی لب را کمرنگ می‌کند و رنگ لب را روشن می‌کند.

لایه‌برداری با شکر

کمی وازلین به لب بزنید و روی لب شکر سفید بریزید و با نوک انگشت لبها را ماساژ دهید بعد از حدود ۱۰ دقیقه لب‌ها را با آب ولرم بشویید.

حلقه‌های لبو

از آنجا که لبو و چغندر قرمز در هر فصلی نیست لبوها را حلقه حلقه کنید و در فریزر نگه‌دارید. وقتهایی که در حال تماشای فیلم هستید و یا وقت آزاد دارید با یک تکه کوچک و آبدار لبو لبهایتان را ماساژ دهید تا به مرور تاثیر آن را روی رنگ طبیعی لب خود ببینید.

ویتامین E

از کپسولهای این ویتامین غافل نشوید و روغن آن را روی لب‌ها قبل خواب بمالید این کار لب‌ها را نرم و خوشرنگ و زیبا می‌کند.

آبرسانی کافی به بدن

تا می‌توانید آب بنوشید و عادت خیس کردن لب‌ها با بزاق دهان را ترک کنید این کار بدتر لب‌ها را خشک و بی‌رنگ می‌کند.

ضدآفتاب

در تماس مستقیم آفتاب قرار نگیرید و حتما لبهای خود را با انواع ضدآفتاب محافظت کنید.

لب‌های زیبا به کمک عادت‌های غذایی و شیوه زندگی شما به دست می‌آیند. تا می توانید غذاهای سالم و آب زیاد مصرف کنید و انواع دخانیات و کافئین را از زندگی خود حذف کنید. به زیبایی خود اهمیت دهید تا تفاوت زیبا زندگی کردن را حس کنید./ زنجفیل

درباره kabook

قبلی شستشوی صحیح مو چگونه انجام می شود؟
بعدی علل و راه های درمان سردرد روزه داران

موارد جالب

d8ad37a1fc6444868232fa76e9d57b79

راه های طبیعی برای کم کردن و از بین بردن موهای زائد بدن

در این مقاله با راه ها و روش های خانگی برای از بین بردن و …

دیدگاهتان را بنویسید