دوشنبه , تیر ۱۳ ۱۴۰۱

تاثیر ماساژ جنسی روی رابطه زناشویی

تاثیر ماساژ جنسی روی رابطه زناشویی

تاثیر ماساژ جنسی روی روابطه زناشویی

مزایای ماساژ برای بهتر شدن رابطه جنسی و آموزش ماساژ جنسی

  ماساژ برای از بین بردن تنش, استرس, آسیب و درد مزمن عالی است, اما آیا می دانستید که ماساژ برای روابط جنسی هم فوق العاده است؟

ماساژ دادن زوج ها می تواند صمیمیت و لذت رابطه زناشویی را چند برابر کند. اما ماساژ فردی نیز باعث افزایش میل جنسی و افزایش گردش خون و همچنین کاهش استرس و درد می شود که همه این ها تاثیر به سزایی در رابطه جنسی زن و شوهر ها دارد.

تحقیقات نشان می دهد ماساژ مزایای بسیار زیادی برای کاهش استرس و افسردگی دارد. یکی از مهمترین عوارض استرس بیش از حد، افسردگی و اضطراب است که به کاهش میل جنسی و اختلال عملکرد جنسی منجر می شود. ماساژ درمانی با بالا بردن حس لذت و آزاد کردن هورمون احساس خوب “سروتونین” به نوبه خود به کاهش استرس و کاهش خفیف اشکال مختلف افسردگی کمک می کند.

تاثیر ماساژ جنسی روی روابطه زناشویی مزایای ماساژ برای بهتر شدن رابطه جنسی و آموزش ماساژ جنسی ماساژ درمانی ماساژ سکسی ماساژ دادن زن ماساژ قبل از سکس ماساژ زن لخت

ماساژ تاثیر بسیار زیادی در بهبود روابط جنسی زوجین دارد

اضطراب نیز قاتل عشق است، چون باعث می شود هورمون های استرس از جمله کورتیزول به طور مداوم منتشر می شوند. زمانی که بیش از حد هورمون های استرس در بدن وجود دارد تحریک شدن و اوج لذت جنسی بسیار دشوار است. ماساژ می تواند به بدن کمک کند تا از شر هورمون استرس و سموم دیگر خلاص شود، در این صورت بدن در وضعیت بسیار خوبی قرار می گیرد که برای روح,جسم و میل جنسی عالی است.

اگر شما یا شریک زندگی تان درد مزمن ناشی از آسیب دیدگی دارید، ممکن است این درد مانع داشتن یک زندگی جنسی سالم شود. اشکال مختلف ماساژ درمانی می تواند بوسیله افزایش گردش خون و رساندن انرژی کلی به محل آسیب دیدگی به سرعت بهبود و درمان درد کمک کند.

کاهش درد بستر را برای زن و شوهر ها آماده می کند که تمایل بیشتری به مقاربت داشته باشند. افزایش گردش خون حاصل از ماساژ برای سیستم گردش خون، تحریک جنسی هنگام رابطه و عملکرد جنسی سالم هم در مردان و هم در زنان عالی است. همچنین باعث تحریک سیستم لنفاوی و حذف سموم بدن می شود.

همه این ها مزایای ماساژ درمانی و ماساژ جنسی است در اینجا نکاتی برای ماساژ جنسی زوج ها ارائه می دهیم که می تواند روی زندگی جنسی و صمیمی تر کردن رابطه تان تاثیر بسزایی داشته باشد.

آموزش ماساژ جنسی قبل از رابطه جنسی :

۱. نور اتاق را روی حالتی رمانتیک تنظیم کنید , موسیقی آرامش بخشی بگذارید. بهتر است عطر سنبل در فضای اتاق باشد.

تاثیر ماساژ جنسی روی روابطه زناشویی مزایای ماساژ برای بهتر شدن رابطه جنسی و آموزش ماساژ جنسی ماساژ درمانی ماساژ سکسی ماساژ دادن زن ماساژ قبل از سکس ماساژ زن لخت

اتاق را برای ماساژ دادن همسرتان آماده کنید

۲. همیشه دستان خود را با مالیدن به هم گرم کنید. می توانید از یک روغن ماساژ هم استفاده کنید, آن را کف دستتان بریزید و با مالش دادن دستان روغن را گرم کنید، هیچ چیز بدتر از یک شروع ماساژ جنسی با دستان سرد نیست!

۳. ماساژ پا و دست را فراموش نکنید، استرس بسیاری از افراد در این مناطق وجود دارد.

تاثیر ماساژ جنسی روی روابطه زناشویی مزایای ماساژ برای بهتر شدن رابطه جنسی و آموزش ماساژ جنسی ماساژ درمانی ماساژ سکسی ماساژ دادن زن ماساژ قبل از سکس ماساژ زن لخت

ماساژ دست ها و پاهای همسرتان را فراموش نکنید

۴. هنگامی که پشت همسرتان را ماساژ می دهید، از روغن به اندازه کافی استفاده کنید تا دستانتان بدون ایجاد اصطحکاک بتوانند روی پوست بدنش حرکت کنند.

۵. پوست سر همسرتان را به آرامی بمالید, از جلو به عقب با حرکات دایره ای، این کار باعث آزاد شدن مقدار زیادی اندورفین می شود و احساس فوق العاده ای به همسرتان میدهد.

۶. به ماساژ گردن و شانه هم توجه کنید، ابتدا کمی آرام این نواحی را ماساژ دهید, عضلات همسرتان که کمی شل شد می توانید با کمی فشار بیشتر این نواحی را ماساژ دهید تا گره، تنش و استرس این ناحیه از بین برود.

۷. پس از اتمام ماساژ جنسی، برای تخلیه سموم بدن , به همسرتان یک لیوان آب بدهید.

۸. حالا نوبت شماست ! لذت ببرید.

آموزش رابطه زناشویی آموزش ماساژ جنسی تاثیر ماساژ جنسی روی رابطه زناشویی ماساژ جنسی ماساژ درمانی

درباره kabook

قبلی معجزه ای به نام ماساژ درمانی!
بعدی یائسگی مردانه و اختلالات جنسی میانسالی

موارد جالب

کتاب الکترونیک معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم 

کتاب الکترونیک آئین درس خواندن یا رمز موفقیت در امتحاناتکتاب الکترونیک معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم  شرح مختصر موضوع کتاب : کتاب معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم  یکی از بهترین آثار استاد کابوک می باشد و بهتر است به جای اینکه این کتاب را جهت درمان یک بیماری  نام ببریم به آن لقب آموزش “سناریوی درمان بوسیله هیپنوتیزم” بگوییم در این کتاب استاد کابوک سیر و روند یکی از سخت […]

دیدگاهتان را بنویسید