دوشنبه , تیر ۱۳ ۱۴۰۱

با سرد مزاجی خودم و میل شدید شوهرم چه کنم

با سرد مزاجی خودم و میل شدید شوهرم چه کنم

 

 با سرد مزاجی خودم و میل شدید شوهرم چه کنم

 

با توقع بالای شوهرم برای رابطه جنسی چه کنم

 غریزه ی جنسی متفاوت زن  شوهر

سوال :من و همسرم حدود ۱۵ سال است با هم زندگی می‌کنیم. مشکل خاصی با هم نداشتیم و زندگی‌مان خوب بود، اما از چند سال قبل بر سر موضوعات زناشویی دچار مشکل شدیم.

ایشان توقع داشتند رابطه ما مانند روزهای اول باشد، اما من که درگیر کارهای خانه و مشکلات بچه‌ها هستم، نمی‌توانم مانند گذشته باشم. جدای از مشکلات و خستگی، انگیزه زیادی هم برای این رابطه ندارم. این موضوع باعث دلخوری همسرم شده است و مدام در خانه بدخلقی می‌کند. خوبی‌های مرا نمی‌بیند و هر کاری می‌کنم، ایراد می‌گیرد. نمی‌دانم چگونه به او بفهمانم رابطه زناشویی در هر سن و سالی شرایط خود را دارد و نمی‌شود مانند دوران نامزدی باشد. من سعی می‌کنم همسر و مادر خوبی باشم، اما او به من می‌گوید به اصلی‌ترین موضوع زندگی مشترک‌مان بی‌توجه هستم، لطفا مرا راهنمایی کنید.

پاسخ مشاور: دلیل ازدواج رفع تمام نیازها در چارچوب خانه است. نیاز به تعلق عاطفی، نیاز به گوش شنوا، نیاز به همدم و همراه برای زندگی، نیاز مالی و همین طور صدرنشین این نیازها، نیاز جنسی که باید در خانه و توسط همسر برطرف شود. قرار است شما و همسرتان بهترین برطرف‌کننده همه نیازهای هم باشید. همین طور که گرسنگی و احتیاج فرد به غذا خوردن با بالا رفتن سن کم نمی‌شودنیاز جنسی نیز به طور معمول در اقایان کم نمی شود و چه بسا در مواردی افزایش هم پیدا میکند و اگر شخص دچار بیماری های قلبی و عروقی و…… گردد ممکن است در رابطه جنسی خود دچار مشکل گردد.

 

 

 

با سرد مزاجی خودم ومیل شدید شوهرم چه کنم

بی-میلی-جنسی

با سرد مزاجی خودم و میل شدید شوهرم چه کنم

 

 

البته ممکن است نوع غذاها تغییر کند، نیاز به برقراری رابطه جنسی هم همین طور است. علاوه بر تفاوت‌های جنسیتی که در نحوه بروز نیاز جنسی مطرح است، تفاوت‌های فردی هم بی‌تاثیر نیست. ممکن است دو نفر خواسته‌های متفاوتی در رابطه داشته باشند، حتی ممکن است میزان رابطه‌ای که مدنظر دارند و برایشان مناسب است فرق کند، اما به طور طبیعی خانم‌ها با بالا رفتن سن، بیشتر خود را بی‌میل نشان می‌دهند. این بی‌میلی می‌تواند به دلایل مختلف باشد؛ مانند: تغییرات هورمونی، نارضایتی از همسر، کمبود اعتماد به نفس درباره بدن و… .

اما برقراری یک رابطه گرم زناشویی می‌تواند مانند چسبی قوی عمل کند و زندگی شما و همسرتان را مانند روزهای نخست نگه دارد. چرا فکر می‌کنید نمی‌توانید مانند روزهایی که تازه به هم رسیده بودید، برای این رابطه اشتیاق داشته باشید؟ اتفاقا رمز یک زندگی موفق، گرم نگهداشتن همین رابطه است هر چند بی میلی به روابط زناشویی اغلب یک امر غیر ارادی است ولی باید به ان توجه نمود و در صدد بهبود ان باشیم

 

با سرد مزاجی خودم ومیل شدید شوهرم چه کنم

عدم-توانایی-به-برقراری-رابطه

این که شما و همسرتان با هم به یک توافقنامه جنسی برسید، بسیار مهم و ضروری است. بهتر است در این مورد با هم حرف بزنید. به فانتزی‌ها و علایق او گوش دهید و سعی کنید آنها را با شما تجربه کند البته تا جایی که معقول باشد نه اینکه خواسته هایش فراتر از روابط عرفی زناشویی باشد . اگر بی‌میلی شدید دارید، علاوه بر ورزش با دکتر متخصص زنان مشورت کنید مراجعه به پزشک امری ضروری است و نباید اطز این موضوع خجالت زده باشید .

فراموش نکنید بسیاری از خیانت‌ها دلیل اصلی‌اش بی‌توجهی عاطفی و جنسی طرف مقابل است. اگر همسرتان را برای خود می‌خواهید باید برای او یک شریک کامل و همه‌جانبه باشید. جا خالی دادن بخصوص در این امور نتایج منفی زیادی دارد. سعی کنید شور و حال اوایل آشنایی را به رابطه زناشویی‌تان برگردانید متاسفانه بسیاری از طلاق ها به دلیل همین نا اگاهی در با ره روابط جنسی و زناشویی پس از ازدواج است .

 

 

، مقابله با بی میلی جنسی کاهش شهوت مقابله با بی میلی جنسی

درباره kabook

قبلی یائسگی مردانه و اختلالات جنسی میانسالی
بعدی خواص لیمو ترش سبز:۳۱ خاصیت آب لیموترش سبز برای سلامتی و زیبایی

موارد جالب

کتاب الکترونیک معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم 

کتاب الکترونیک آئین درس خواندن یا رمز موفقیت در امتحاناتکتاب الکترونیک معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم  شرح مختصر موضوع کتاب : کتاب معالجه لکنت زبان با هیپنوتیزم  یکی از بهترین آثار استاد کابوک می باشد و بهتر است به جای اینکه این کتاب را جهت درمان یک بیماری  نام ببریم به آن لقب آموزش “سناریوی درمان بوسیله هیپنوتیزم” بگوییم در این کتاب استاد کابوک سیر و روند یکی از سخت […]

دیدگاهتان را بنویسید